Monday, 18 December 2017

Kimya Alanındaki Araştırmacılar için En Geniş Bilimsel Veritabanı Reaxys: Yeni ve Gelişmiş Özelliklerini Kullanıcıları için Sunuyor!

 

Kimya, analitik kimya, organik kimya, inorganik kimya, kimya mühendisliği ve eczacılık alanlarındaki araştırmacılar için bilgi sağlayan Reaxys; yenilenen arayüzü ve genişletilmiş içeriği ile araştırmacıların iş akış çözümlerini desteklemeye, verimli sorgulama ekranları, raporlama ve analiz özellikleri ile de araştırmacıların etkinliklerini ve verimliliklerini arttırmaya devam ediyor!

Yeni Reaxys Kullanıcı Arayüzü

Reaxys’in yeni kullanıcı arayüzü mevcut tüm gelişmiş özellikleri ile birlikte 16 Nisan 2014 tarihinden itibaren kullanılmaya başlanmıştır.

Yeni Reaxys arayüzü ile tarama sonuçlarınıza daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz. 

Bu sayede;

Genişletilmiş içeriği ile aramalarınızı nasıl sınırlandırabileceğinizi görebilirsiniz.

Sorgu formlarını verimli hale getirme, rapolama ve iletişim fonksiyonlarının kolaylığını keşfedebilirsiniz.

  

Ask Reaxys

Ask Reaxys ile artık aramalarınızı ‘Google’ tarama yapısına oldukça benzer olarak hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ask Reaxys’de, tarama yaptığınızda taramanız; madde, reaksiyon ve literatür içeriğinde taranır ve sizin için en uygun sonuçlar karşınıza getirilir.

 

Reaxys Tree

"Reaxys Tree", Reaxys’in yaptığı sınıflandırmaları listeler ve kullanıcılara araştırmalarını görerek, araştırmaları arasında bağlantı kurarak tarama yapma imkanı sağlar.

Yeni Reaxys’in  Formula Builder” özelliği ile, periyodik tablo üzerinden inorganik ve organometalik kimya aramalarınızı yapabilir, bileşikleriniz ne kadar karmaşık olursa olsun, tek bir tıkla formüllerinizi oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız...

Contact

Adress: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2830.Cadde No:18 06810 Çayyolu / Ankara - TÜRKİYE

Email: info@informascope.com

Tel: +90 312 446 77 92

Fax: +90 312 446 77 93

Social Media